Jak Wyczyścić Polar z Sierści – Poradnik

Jak Wyczyścić Polar z Sierści

Wstęp:

Masz kurtkę albo koc polarowy, ale niestety pokryło się ono sierścią? Nie martw się, to bardzo powszechny problem. Polar był zawsze modne, ale jest to materiał, który przyciąga sierść i kurz jak magnes. Nie ma jednak nic gorszego niż chodzić w polarze, który wygląda jak skurzona miotła. Ale co zrobić?
Nie musisz wyrzucać swojego ulubionego polaru z powodu sierści, które na nim osiadły. W niniejszym poradniku dowiesz się, jak wyczyścić polar z sierści, w sposób skuteczny i prosty. Oto kilka wskazówek, jak to zrobić.

Jak wyczyścić polar z sierści:

1. Użyj wałka do ubrań:

Jeśli masz polar, który jest „łososiowy” lub jasny, no i, któremu przykleiła się sierść, najlepszym sposobem, by się jej pozbyć, jest użycie wałka do ubrań. To najprostszy i najszybszy sposób, by pozbyć się sierści. Wystarczy przewijać wałkiem po powierzchni polaru w kierunku od góry do dołu. Wałek zebrał sierść, którą potem można usunąć.

2. Użyj taśmy klejącej:

Jeśli twoim ulubionym narzędziem do walki z sierścią jest taśma klejąca, to świetnie, bo taśma klejąca jest idealna do usunięcia sierści z polaru. Po prostu przyklej taśmę klejącą do polaru i delikatnie odklej. Sierść zostanie zebrana przez taśmę.

3. Ręczny sposób:

Ta metoda also is idealna w przypadku, gdy nie masz wałka do ubrań, ani taśmy klejącej. Można po prostu wykorzystać nasze ręce do zebrania sierści. Wystarczy trzymać dłoń płasko i przesuwać ją w kierunku przeciwnym do kierunku, w którym osadziła się sierść. W ten sposób sierść zostanie zebrana w jednym miejscu, a następnie możesz ją usunąć.

Jak wyczyścić polar z sierści – FAQ:

Czy mogę wyprać polar w pralce?

Tak, możesz wyprać polar w pralce. Zalecamy jednak pranie w letniej wodzie, z użyciem delikatnego detergentu i bez używania płynu do płukania. Po praniu odciskaj nadmiar wody, ale nie suszyć w suszarce bębnowej, najlepiej suszyć na powietrzu.

  Niesamowite właściwości tabletek do zmywarki Fairy Platinum Plus

Czy polar można czyścić na sucho?

Tak, polar można czyścić na sucho, ale uważaj, żeby dobrze wybrać firmę pralni, która ma doświadczenie w czyszczeniu polaru. Koniecznie poinformuj pracowników pralni o istnieniu sierści, tak aby zostali one dokładnie usunięte.

Czy mogę odkurzyć polar za pomocą odkurzacza?

Tak, odkurzanie polaru jest dobrym sposobem, by pozbyć się sierści. Użyj miękkiego końcówki szczotki, aby uniknąć zarysowań i zawsze skieruj końcówkę szczotki w kierunku, w którym układają się włókna polaru.

Podsumowanie:

Po przeczytaniu naszego poradnika, teraz już wiesz, jak wyczyścić polar z sierści. Bez względu na to, czy używasz wałka do ubrań, taśmy klejącej czy po prostu swoich rąk, wybierz metodę, która najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Pamiętaj też, że parzenie polaru jest bardzo ważne, jeśli chcesz, by wyglądał na świetny. Zastosuj się do naszych rad, by mieć zawsze czysty i elegancki polar.
Dowiedz się więcej na stronie: jak-wyczyscic.pl/polar-z-sierści/