Brother J105

Jaki tusz do drukarki Brother J105?

Brother DCP-J1050DW to wielofunkcyjna drukarka atramentowa o wysokiej rozdzielczości, którą można dostosować, aby zaoszczędzić miejsce. Charakteryzuje się automatycznym drukowaniem dwustronnym. Poza tym wyszczególnia ją dość duża prędkość robocza. Jest sterowana przez WLAN i Wi-Fi Direct. Często polecana jako codzienna drukarka o właściwościach fotograficznych. Tusz do drukarki Brother dcp j105 to jej niezawodny partner.

Tusze Brother dcp j105 – dlaczego warto w nie zainwestować

Brother DCP-J1050DW to kompaktowa drukarka wielofunkcyjna o rozdzielczości 6000×1200 dpi, którą można używać z odpowiednim papierem do drukowania zdjęć. W kolorze model ten drukuje do 9 stron na minutę. W czerni i bieli wynosi do 17 stron na minutę. Praktyczna jest funkcja automatycznego dupleksu do drukowania po obu stronach przy wykorzystaniu Brother dcp j105 tusze czarne i w kolorze.

Skanery i kopiarki mają rozdzielczość odpowiednio 1200 × 2400 i 1200 × 600 dpi. Pojemność wyjściowa i wejściowa papieru wynosi odpowiednio 50 i 150 arkuszy. Jednak nie ma podajnika dokumentów do szybszego skanowania i kopiowania. DCP-J1050DW wraz z Brother dcp j105 tusze oryginalne, w większości zbiera bardzo dobre recenzje wśród klientów. Przede wszystkim chwalona jest łatwa konfiguracja i wysoka jakość druku. Średnia ocena to 4,7 na 5 gwiazdek. Porównywalną alternatywą jest na przykład Canon TS6350 z serii PIXMA.

Tusz do drukarki brtoher dcp j105 oryginał – kompletny poradnik

Możesz korzystać z wielofunkcyjnej drukarki Brother za pośrednictwem kabla USB lub sieci WLAN. Dzięki aplikacji Brother Mobile Connect możesz drukować ze smartfona lub tabletu lub zarządzać zeskanowanymi dokumentami. Sprzęt jest również kompatybilny z usługami Google Cloud Print i Apple AirPrint, a wszytsko to przy wykorzystaniu Brother dcp j105 tusz. Oferta tuszu: https://www.drukuj24.pl/wklad-atramentowy-brother-lc529xlbk-black-482ml-oryginalny.html

W razie potrzeby skany można przesłać bezpośrednio pocztą e-mail lub automatycznie przekonwertować na plik PDF. Przy małej liczbie wydruków koszty operacyjne są utrzymywane w rozsądnej cenie. Wykorzystując tusz do drukarki Brother dcp j105, jest to drukarka na miarę domowych i biurowych potrzeb. Dla każdego koloru jest osobna kaseta. Ponadto drukarka zużywa tylko 1 W w trybie czuwania. Najważniejsze ustawienia dokonywane są na wyświetlaczu LCD o przekątnej 4,5 cm.