USG stawów biodrowych u niemowląt – odpowiedzialne rodzicielstwo

Odpowiedni poziom sprawności ruchowej to priorytet dla wielu osób, choć na co dzień nie zdają sobie z tego sprawy. Brak możliwości ruchu potrafi bardzo mocno ograniczyć całość naszego dnia – zaplanowane obowiązki i przyjemności. W związku z tym, o tę wartość należy dbać już od pierwszych chwil życia. Pomocne okazuje się być przeprowadzenie USG stawów dziecka. 

Takie badanie polega na analizie budowy i zawartości dziecięcych stawów. W wypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości, lekarz wraz z rodzicami małego pacjenta planuje wdrożenie różnorodnych technik i metod, usprawniających stan zdrowia dziecka w zakresie ortopedii. USG bioderek w Poznaniu wykonasz w Neomedice: https://www.neomedica.pl/oferta/badania-specjalistyczne/usg-bioderek-niemowlat/.

Neomedica to m.in poradnia preluksacyjna w Poznaniu, zajmująca się wieloma dziedzina, w tym ortopedią dziecięcą. Decydując się właśnie na nią, możesz być pewny gwarancji bezpieczeństwa oraz indywidualnego podejścia do Twojego malca.

Nasi profesjonalni lekarze zajmują się całą procedurą – począwszy od rozmowy z rodzicami, poprzez samo przeprowadzenie USG stawów biodrowych u niemowląt oraz odczytanie wyników, aż po zaplanowanie leczenia i podjęcie odpowiednich działań.

Neomedica Poznań

USG bioderek dziecka to jedno z najważniejszych badań w pierwszych latach życia dziecka. Nie czas, by szukać różnych poradni w internecie, czy tez ufać opiniom sąsiadów. Neomedica nie ma sobie równych.

  Wybór alkoholu – jakich błędów unikać i dlaczego hurtownia alkoholi może okazać się pomocna?